تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نمایندگی فایروال سوفوس
پوشش داکرومات چیست
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
yummynotes
Best Ever Lotus Biscoff Mug Cake Recipe
yummynotes
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی
ایده کسب و کار اینترنتی


گل های لاکچری - تفاوت بروشور و کاتالوگ s

گل های لاکچری - تفاوت بروشور و کاتالوگ

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 397
» بازديد ديروز : 276
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 673
» بازديد سال : 396
» بازديد کل : 1357
» اعضا : 0
» مطالب : 20

تفاوت بروشور و کاتالوگ


تاریخ انتشار پست : 1399/4/17 بازدید : 26

تفاوت بروشور و کاتالوگ 

 

هر دو کاتالوگ و بروشور اطلاعاتی در مورد یک شرکت ، محصولات و خدمات آن ارائه می دهند. با این حال ، بین کاتالوگ و بروشور تفاوت وجود دارد؛ کاتالوگ یک جزوه یا جزوه است که لیست کاملی از موارد را به صورت منظم در اختیار شما قرار می دهد در حالی که بروشور یک جزوه کوچک است که شامل اطلاعات و تصاویر در مورد یک سرویس یا محصول است. تفاوت اصلی بین کاتالوگ و بروشور این است که یک فروشگاه شامل کلیه محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت است در حالی که یک بروشور اطلاعات مربوط به شرکت و تعداد کمی از محصولات و خدمات منتخب را برجسته می کند.


کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ لیستی از مواردی است که بصورت سیستماتیک با جزئیات توصیفی چیده شده است. کاتالوگ ها همیشه به ترتیب منظم ترتیب داده می شوند تا موارد به راحتی پیدا شود. آنها را می توان در مغازه ها ، نمایشگاه ها ، کتابخانه ها ، موسسات آموزشی و غیره یافت. کاتالوگ های موجود در یک فروشگاه شامل توضیحات مربوط به تمام محصولات می باشد. فهرست كتابخانه شامل اطلاعاتي از قبيل عنوان كتاب ، نويسنده ، ژانر و مكان آن (كدام بخش ، كدام قفسه و ...) خواهد بود.


هدف از تهیه کاتالوگ ارائه اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت خاص است. این اطلاعات ساده و اساسی در مورد یک محصول دارد. این اطلاعات به صورت مختصر و روشن ارائه شده است. در بعضی از کاتالوگ ها نیز تصاویری از محصول روی آنها قرار دارد. در زیر مثالی از کاتالوگ آورده شده است.

Difference Between Catalogue and Brochure

یک بروشور چیست؟

بروشور جزوه یا جزوه ای است که حاوی مطالب توصیفی یا تبلیغاتی است. آنها اسناد تبلیغاتی هستند که بیشتر برای معرفی یک شرکت ، محصولات یا خدمات آن استفاده می شود. آنها همچنین از مشتری های آتی آگاهانه درباره مزایایی که به آنها ارائه می شود آگاه می کنند. بروشورهای مسافرتی نمونه ای از بروشورها هستند.


بروشورها معمولاً روی کاغذ باکیفیت چاپ می شوند. آنها رنگی تر هستند و در تابلوها جمع می شوند. بروشورهای دو برابر ، ورقهای منفرد هستند که از دو طرف چاپ می شوند و به صورت نیمه جمع می شوند. این چهار پنل است. بروشورهای سه گانه در سه قسمت جمع شده اند و شش صفحه دارند. بروشورها همچنین در قالب الکترونیکی در دسترس هستند - به آنها بروشورهای الکترونیکی گفته می شود. در زیر تصویری از یک بروشور سفر آورده شده است.


تفاوت بین کاتالوگ و بروشور چیست؟

بروشور Catalog vs

کاتالوگ لیستی از مواردی است که بصورت سیستماتیک با جزئیات توصیفی چیده شده است. بروشور جزوه یا جزوه ای است که حاوی مطالب توصیفی یا تبلیغاتی است.

سفارش

کاتالوگ ها همیشه به صورت منظم سفارش داده می شوند ، به ویژه با الفبای. اطلاعات موجود در یک بروشور ممکن است سفارش نداشته باشد.

محتوا

کاتالوگ ها اطلاعات اساسی در مورد محصولات دارند. بروشورها حاوی توضیحات مربوط به شرکت هستند و چند مورد انتخاب شده را برجسته می کنند.

تصاویر

فقط در بعضی از کاتالوگ ها تصاویر محصولات وجود دارد. بروشورها تصاویر جذاب و رنگارنگ دارند.

صفحات

کاتالوگ ها حداقل چند صفحه دارند. بروشورها به طور معمول دارای یک صفحه هستند.

برای اطالاعات بیشتر بر روی طراحی کاتالوگ کلیک کنید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد