گل های لاکچری - آرشیو 1399/3

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 8400
» بازديد ديروز : 276
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 8676
» بازديد سال : 8399
» بازديد کل : 9360
» اعضا : 0
» مطالب : 20

عکاسی تبلیغاتی چیست


تاریخ انتشار پست : 1399/3/13 بازدید : 39
عکاسی تبلیغاتی زمینه ای چالش برانگیز است که همزمان با اشکال مختلف هنری در می آید. عکاس باید به شدت از ارائه موثر برخوردار باشد و همچنین نبض خود را بر خواسته ها ، نیازها و سلیقه های مصرف کننده داشته باشد. همکاری با افراد بازرگانی ، مضطرب برای ارائه محصولات خود در یک چراغ جذاب از دیگر جنبه های این صنعت است. اگرچه این زمینه ممکن است مطالبه کننده باشد ، اما عکاس تبلیغاتی با استعداد اعتبار زیادی برای موفقیت مشتری دارد.

 عکاسی تبلیغاتی چیست؟
وقتی در حال مشاهده یک تبلیغ هستید ، اولین چیزی که توجه می کنید چیست؟ آیا این نوشتن در آگهی است؟ احتمالا نه. اگر بیشتر مردم را دوست دارید ، ابتدا به تصاویر توجه می کنید. اغلب اوقات تصاویر در یک تبلیغ ، چیزی است که نگاه مردم را به آن جلب می کند ، و این تصاویر به طور معمول مشخص می کنند که آیا مردم همچنان به مطالعه تبلیغات ادامه می دهند یا خیر. استفاده از گرافیک ، مانند عکاسی ، در تبلیغات اغلب می تواند شانس مصرف کنندگان را که به آنها نگاه می کنند ، بسیار افزایش دهد. عکاسی تبلیغاتی شامل گرفتن عکس از محصولات یا خدمات است.

این عکس ها نه تنها باید بسیار با کیفیت و جذاب باشند بلکه باید جالب و چشم نواز نیز باشند. آنها نه تنها باعث می شوند که مصرف کنندگان متوجه یک تبلیغ شوند ، بلکه باید باعث شوند که مصرف کنندگان بخواهند محصول یا خدمات را بخرند. چند روش وجود دارد که می توان محصولات و خدمات را برای تبلیغات عکس گرفت.

محصولات را می توان هنگام استفاده یا در برابر پس زمینه خالی عکس گرفت. برای افزودن علاقه بصری و ترساندن حس کنجکاوی مصرف کنندگان ، محصولات را می توان در موقعیت ها یا مناطق غیرمعمول نیز عکاسی کرد. عکس گرفتن از خدمات می تواند کمی دشوارتر باشد اما می توان آن را انجام داد. به عنوان مثال ، یک تبلیغ برای یک سرویس ممکن است شامل یک عکس از زندگی بدون سرویس باشد. همچنین می توانید از عکس های مسطح از خود متخصصان خدمات استفاده کنید. عکسهای تبلیغاتی اغلب در تبلیغات چاپی مانند تبلیغات روزنامه و مجله استفاده می شوند. این عکس ها همچنین ممکن است در تبلیغات آنلاین ، بیلبورد ، موبایل و حتی تلویزیون نمایش داده شود.

عکاس تبلیغاتی چه کاری انجام می دهد؟
برای اینکه بتوانید از نحوه عکسبرداری از عکس های یک محصول یا خدمات ایده خوبی بگیرید ، او ابتدا باید بفهمد که به چه نوع عکس هایی نیاز دارد. برای انجام این کار ، او معمولاً قبل از شروع تیراندازی با مشتری های خود ملاقات می کند. در طی این جلسه ، مشتری باید در مورد اینکه چه سبکی از عکسها را جستجو می کند و چه پیامی را برای انتقال تبلیغات خود می خواهد ، برای عکاس کاملاً روشن کند. یک عکاس تبلیغاتی بعد از درک خوب درباره آنچه مشتری خود به دنبال آن است ، آماده سازی عکس های خود را آغاز می کند.

این اغلب شامل به دست آوردن محصولات مورد نظر از مشتری و همچنین هر نوع پیشنهادی است. یک عکاس تبلیغاتی همچنین موقعیت شلیک عکاسی را تعیین می کند. بسته به سبک تبلیغات و نوع محصول ، برخی از شاخه ها ممکن است در خارج از منزل انجام شود و برخی ممکن است در داخل خانه انجام شود. مدل ها همچنین ممکن است در عکس های تبلیغاتی گنجانده شوند. به عنوان مثال ، ممکن است در اختیار داشتن یا استفاده از محصول باشد. تبلیغات شامل حرفه ای هایی که خدمات ارائه می دهند ، معمولاً خود مشتری را به عنوان سوژه های موجود در عکس ها سوق می دهد.

شما میتوانید کلیه کارهای تبلیغاتی خود را ازجمله عکاسی به شرکت تبلیغاتی طرح گندم پسپارید.

هنگامی که همه چیز راه‌اندازی و آماده رفتن شد ، یک عکاس تبلیغاتی به طور معمول عکسبرداری چند عکس را انجام خواهد داد. در حقیقت ، معمول نیست که صدها یا حتی هزاران عکس در طول یک شلیک از خود عکس بگیرد. با این حال ، معمولاً فقط از تعدادی از این عکس ها استفاده می شود ، زیرا بسیاری از آنها نواقص دارند.

کارهای پس از تولید و روتوش عکس نیز اغلب در توضیحات شغلی یک عکاس تبلیغاتی نیز درج شده است. به عنوان مثال ، بعضی از عکسها ممکن است نیاز به خلال هوا ، برش یا ویرایش دیگری داشته باشند. جلوه های ویژه افراطی تری نیز می توانند با استفاده از نرم افزار ویژه ویرایش عکس ایجاد شوند. به عنوان مثال ، بیایید تبلیغی لکه دار را برای یک نوشیدنی با طعم سیب در نظر بگیریم. یک عکاس تبلیغاتی به جای اینکه فقط از عکسی از بطری ساده استفاده کند ، می تواند با قرار دادن دیجیتالی یک هسته سیب که در آن مرکز بطری قرار دارد ، تصویر جالبی ایجاد کند. این تصویر نه تنها از نظر بصری جذاب تر خواهد بود بلکه باعث طعم تازه سیب نیز می شود.

ش
دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد