تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
داکرومات
نمکدان چوبی
انواع ورق آهن
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین

گل های لاکچری - چگونه گل های رز بیشتری داشته باشیم s

گل های لاکچری - چگونه گل های رز بیشتری داشته باشیم

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 8400
» بازديد ديروز : 276
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 8676
» بازديد سال : 8399
» بازديد کل : 9360
» اعضا : 0
» مطالب : 20

چگونه گل های رز بیشتری داشته باشیم


تاریخ انتشار پست : 1400/7/18 بازدید : 1

How to get more rose bloomsبرای گلدهی بیشتر گل رز ، گل رز را در کمپوست مناسب رطوبت بکارید و گل رز را در حداقل 6 ساعت در معرض آفتاب قرار دهید. برای تأمین تعادل مناسب مواد مغذی برای افزایش گلدهی ، از کود مخصوص دانه ای مخصوص گل رز استفاده کنید. در طول تابستان گل رز را هرس کرده و بنوشید تا گلهای بیشتری تحریک شود.


به خواندن دقیق نحوه تحریک گلهای بیشتر ماندگارتر ادامه دهید تا گل رز شما بتواند در بهار ، تابستان و پاییز گل دهد…


از کود مناسب برای افزایش گلهای رز استفاده کنید


Use a specific product such as miracle-gro granular fertilizer which contains the right balance of nutrients for more rose blooms.


از محصول خاصی مانند کود دانه معجزه آسا استفاده کنید که حاوی مواد مغذی مناسب برای شکوفه بیشتر گل رز باشد.

مهم است که از کود برای نشان دادن بهترین گلها استفاده کنید زیرا گل رز تغذیه کننده نسبتاً سنگینی است. یکی از تهدیدهای بزرگ برای شکوفایی گل رز استفاده زیاد از کود است. اگر بیش از حد از آن استفاده کنید ، مقادیر بالای نیتروژن بیشتر از آنکه شکوفا شود ، باعث رشد بیشتر شاخ و برگ سبز می شود.


رشد بیش از حد جدید مستعد ابتلا به آفات ، بیماریها ، آسیب ناشی از سرمازدگی و گلهای کمتری است ، به همین دلیل استفاده از تراز مناسب کود برای گلدهی بیشتر گلها بسیار مهم است.


استفاده از کود دانه ای در بهار و سپس در تابستان مواد مغذی را در طول فصل به آرامی در خاک آزاد می کند ، و نه در یک مرحله ، مانند کود مایع.


این باعث می شود که ریشه ها مواد مغذی مورد نیاز را برای حمایت از شکوفه جذب کنند و خطر استفاده از غلظت بیش از حد کود را که می تواند از شکوفه گل رز شما جلوگیری کند ، کاهش می دهد.می شنوم که از چه کودی برای گل رز خود استفاده کنید! اگر مطمئن نیستید ، از کود مخصوص گل رز استفاده کنید ، همانطور که در تصویر مشخص است. این به شما کمک می کند کمی دقیق تر باشید و استرس تصمیم گیری در مورد استفاده از کود را از بین می برد.من شخصاً چند کود گل رز را در بازار امتحان کرده ام و بهترین نتایج را از کود دانه ای معجزه آسا با نمایش قوی شکوفه ها (و یک رز سالم قوی) هر ساله دریافت می کنم.


گل رز در گلدان ها نیاز به استفاده مجدد از کود دارد زیرا ریشه های آنها می تواند خاک مواد مغذی را در صورتی که به مدت طولانی در یک گلدان قرار داشته باشند خسته کند (مقاله من را انتخاب کنید ، بهترین گلدان ها را برای گل رز انتخاب کنید).


خاک را آماده کرده و مالچ اضافه کنید تا گلهای رز بیشتری به دست آورند

آماده سازی خوب خاک کلیدی برای یک رز سالم است که گلهای زیادی تولید می کند.


بهتر است قبل از کاشت گل رز ، منطقه کاشت را با مقدار زیادی مواد آلی - کمپوست ، قالب برگ یا کود پوسیده خوب اصلاح کنید - زیرا این مواد ویژگی های بهینه خاک را برای رزها فراهم می کنند زیرا قادر به حفظ رطوبت و ساختار متخلخل و شکننده هستند. اجازه می دهد آب اضافی تخلیه شود تا از خاک باتلاقی که باعث پوسیدگی ریشه می شود جلوگیری شود.


اگر خاک شنی یا خاک رس سنگین دارید ، اصلاح خاک قبل از کاشت بسیار مهم است زیرا خاک شنی خیلی زود خشک می شود و مواد مغذی را در خود نگه نمی دارد در حالی که خاک سنگین می تواند از استقرار ریشه ها جلوگیری کرده و در آفتاب تابستانی که آب را از آب دور می کند ، سخت بپزد. سطح خاک به جای آن به خاک نفوذ کرده و به ریشه می رسد.


اگر گل رز خود را به دلیل شرایط نامناسب خاک عملکرد ضعیفی دارد ، پیوند بزنید (ایده آل در اوایل بهار یا پاییز).


خاک را تا عمق 18 اینچ اصلاح کنید تا ریشه ها در زمان بلوغ کامل اندازه شوند. کمپوست ، کپک برگ و کود پوسیده به خوبی دارای غلظت خوبی از مواد مغذی هستند که به گلهای بیشتر شما کمک می کند.


در فصل بهار مالچ اضافه کنید: برای گلهای رز بیشتر ، یک لایه مالچ 2 اینچی به سطح خاکی که بوته گل رز شما را احاطه کرده است بمالید اما شعاع 3 اینچی را در اطراف چوب گل رز بگذارید (از تماس با چوب رز واقعی مانند هر چوبی در بالا خودداری کنید. زمین دوست ندارد در تماس با مواد مرطوب باشد).


این کار را در ابتدای بهار انجام دهید تا به حفظ رطوبت در تابستان گرم کمک کنید. همچنین به خنک نگه داشتن ریشه ها و افزودن مواد مغذی به گل رز شما کمک می کند تا شکوفه های بیشتری در تابستان نشان دهد.


مالچ همچنین اکوسیستم خاک را تغذیه می کند که مواد آلی را به شکل شلات تجزیه می کند ، به این معنی که جذب ریشه های رز راحت تر است و شرایط مطلوبی را برای گلدهی بیشتر گل رز ایجاد می کند.


برای امتیازات بیشتر ، قبل از زمستان گل رز خود را مالچ کنید زیرا این امر به عایق شدن ریشه ها از دمای یخ زدگی کمک می کند که آنها را تشویق به ایجاد می کند و گل رز اغلب در بهار شروع می کند.


برای گلهای بیشتر رزها را در آفتاب کامل قرار دهید

هرچه ساعات آفتاب بیشتری در گل رز وجود داشته باشد ، گلهای بیشتری به نمایش می گذارد.


خورشید رشد جوانه های گل را تحریک می کند و گل رز را با انرژی مورد نیاز برای نمایش بیشتر شکوفه ها شارژ می کند.


در حالت ایده آل گل رز به 6 ساعت یا بیشتر به آفتاب در روز نیاز دارد ، به همین دلیل است که گل رز در تابستان با آفتاب زیاد بیشتر گل می دهد. برخی از سالها در بهار هوای ابری بیشتری وجود دارد که منجر به گلهای کمتری می شود زیرا بهار زمان کلیدی برای رشد جوانه های گل رز است ، بنابراین چرا می توانید سالانه میزان قابل توجهی در میزان گلهای درختچه گل رز خود تغییر دهید.


اگر گل رز شما در یک مکان آفتابی کاشته نشده است ، بهترین کار این است که آن را به محلی بپیوندید که حداقل 6 ساعت در روز در معرض نور خورشید باشد. بهترین زمان برای پیوند گل رز اوایل بهار یا پاییز است ، بنابراین ریشه ها زمان لازم را برای استقرار در محل جدید بدون نیاز به مقابله با گرما در تابستان دارند.


به طور متناوب ، هر گونه اندام درختی یا درختچه های بزرگ را که ممکن است روی گل رز سایه افکنده باشد ، کوتاه کنید.


اگر چند گل رز می کارید ، آنها را در فاصله سه پا بکارید تا یکدیگر را از آفتاب محروم نکنند. این جریان هوا را افزایش می دهد ، بنابراین خطر بیماری قارچی را کاهش می دهد. این فضا همچنین به شما امکان می دهد در حین هرس کردن گلهای رز خود را بدون آسیب دیدن خارها حرکت دهید!


گل رز در رشد جدید (برای به دست آوردن گلهای بیشتر در اواخر زمستان هرس کنید)

هرس در اواخر زمستان (فوریه/مارس) ، رشد ساقه ها و شاخه های جدیدی را که گلها روی آنها نمایش داده می شود ، تحریک می کند. هرس منظم همچنین مانع از شل شدن و غیرمولد شدن گل رز می شود.


رشد ساقه قدیم به آسانی گل نمی دهد ، بنابراین اهمیت هرس سالانه وجود دارد.


برای ایجاد گردش خون بیشتر و تحریک رشد جدید ، هر یک از شاخه های در حال مرگ را به حالت سالم (یا تاج) بردارید.


با این حال ، یک نکته احتیاطی: در حالی که اکثریت قریب به اتفاق گلهای تزئینی مدرن بوته ای که بیشتر در مراکز باغ فروخته می شوند ، در رشد فصل های جدید گل می دهند ، گلهای رز نوردی و گل رز درختچه ای در رشد قدیمی گل می دهند و بنابراین باید بلافاصله پس از گلدهی هرس شوند. اگر مطمئن نیستید در مورد انواع خاص رز گل نوردی خود تحقیق کنید.


خاک مرطوب باعث تحریک بیشتر گلها می شود

گل رز به طور کامل در آفتاب کامل و ریشه های آن در خاک مرطوب و خنک گل می دهد.


رزها در واقع تقاضای نسبتاً بالایی برای آب در بهار و تابستان دارند زمانی که رشد جدیدی در حال ظهور است و آنها در حال رشد جوانه های گل هستند.


برای افزایش میزان شکوفه گل رز و مدت زمان ماندگاری گلهای رز ، مرطوب نگه داشتن خاک اطراف بسیار مهم است که در موارد زیر حاصل می شود:


اصلاح خاک با مواد آلی قبل از کاشت (کمپوست) زیرا این امر رطوبت زیادی را حفظ می کند.

استفاده از مالچ در بهار.

اگر در 7 روز گذشته کمتر از 1 اینچ باران باریده است هفته ای یکبار گل رز آبیاری کنید.

اگر رزها از تنش خشکی رنج می برند ، ممکن است جوانه های در حال رشد به درستی باز نشوند و گلهای موجود خیلی زودتر افت کرده و بیفتند.


من شخصاً گلهای رزم را هفته ای یکبار در گرمترین هفته های تابستان با یک شلنگ آب می دهم و خیساندن واقعا خوبی به آنها می دهم.


همیشه به طور کامل آبیاری کنید زیرا این امر باعث می شود ریشه های گل رز عمیق تر در خاک رشد کرده و به رطوبت برسند که این امر مقاومت گل رز را در برابر خشکسالی افزایش می دهد و سیستم ریشه ای گسترده تری به مواد مغذی دسترسی بیشتری دارد.


این تضمین می کند یک رز سالم تر و قوی تر که دارای تمام منابع مورد نیاز برای نمایش بیشتر گل ها برای مدت طولانی تر است.


Aphid infestation attacking a developing rose bud.


نکات مهم مصرفی:

برای تحریک بیشتر شکوفه های گل رز ، کود دانه ای را که مخصوص گل رز است تهیه کنید زیرا حاوی مواد مغذی مناسب برای گل رز است تا گلهای بیشتری را نشان دهد. گلهای رز را در آفتاب کامل بکارید ، در تابستان به طور منظم آب دهید و برای تحریک گلدهی در طول فصل شکوفه دهید.

برای به دست آوردن گل بیشتر ، همیشه گل رز را در آفتاب کامل بکارید. گلهای رز حداقل 6 ساعت به نور مستقیم خورشید نیاز دارند تا گلهای زیادی را به نمایش بگذارند. خورشید رشد جوانه های گل را تحریک می کند و گل رز را با انرژی برای نمایش بیشتر شکوفه ها شارژ می کند. گل رز در سایه خوب گل نمی دهد.

هر سال گل رز را در اواخر زمستان هرس کنید تا از شل شدن گل رز جلوگیری شود. هرس هر ساله به تحریک رشد جدید در بهار که گلها از آن نشان داده می شود ، کمک می کند.

سرسخت شکوفه های خرج شده گل رز ، انرژی گل رز را از تولید گل سرخ به تولید گلهای بیشتر هدایت می کند.

هر هفته در تابستان گل رز را با خیساندن خوب برای اطمینان از مرطوب بودن یکنواخت خاک و ایجاد شرایط مطلوب برای نمایش گلهایی که ماندگاری بیشتری دارند ایجاد می کند.


برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت گندم وی ای پی مراجعه نمایید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد