گل های لاکچری - آرشیو 1399/5

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 8400
» بازديد ديروز : 276
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 8676
» بازديد سال : 8399
» بازديد کل : 9360
» اعضا : 0
» مطالب : 20

ماندگاری گل ها و معنی رنگ های گل


تاریخ انتشار پست : 1399/5/12 بازدید : 22


 گل سرخ سبز

گل رز سبز نشان دهنده هارمونی ، شادابی و باروری است. همانند گل رز اسطوخودوس ، این رنگ ها در بهار دیده می شوند و می توانند تجدید حیات و آرامش باشند. به عنوان هدیه ، گل سرخ سبز نماد بهترین آرزوها برای یک زندگی جدید مرفه است یا آرزوی بهبود سلامتی را دارد.


  گل رز آبی

گل رز آبی ، مانند گل رز سیاه ، نشانگر رمز و راز و توهم از رنگ مبهوت آنها است. از نظر عشق ، گلهای رز آبی آرزو و شهوت نهایی را نشان می دهد. به عنوان هدیه ، آنها همچنین نشانگر عشق غیرقابل دستیابی ، اما لطفی غیرقابل تحمل هستند.


 


معنی گل رز آبی: عشق غیرقابل دستیابی ، هوس و رمز و راز


 گل رز سیاه

گل رز سیاه ، که معمولاً در طول هالووین مورد استفاده قرار می گیرد ، نشان دهنده مرگ و پایان یک احساس ، ایده یا رابطه است. مانند گلهای آبی ، گل رز سیاه به طور طبیعی ایجاد نمی شوند بنابراین نشان دهنده رمز و راز و گریزان هستند. شبح! اگر می خواهید گل رز سیاه دریافت کنید یا به آنها هدیه دهید ، پایان روابط خود را با دیگری می گویید و یا حاکی از مرگ است.


  گلهای چند رنگ

کلوزآپهای گلهای رنگی

گل سرخ های چند رنگ ، همچنین به عنوان "گلهای رنگین کمان" نیز شناخته می شوند ، هدایای منحصر به فردی هستند که بیانگر خوشحالی و شادی است. میزان روشنایی و طیف رنگ ها در گل رز های چند رنگ باعث سرگرمی می شود و هدایای خوبی برای روزهای تولد ، سالگرد یا کودک جدید به شما هدیه می دهد. مانند دسته های گل رز مخلوط ، گلهای رز چند رنگ می تواند راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن احساسات و پیام های متعدد در یک هدیه باشد.


دسته گل از گل رز رنگی مخلوط

مخلوط کردن رنگ های مختلف گل رز در یک دسته گل یک روش شخصی برای ترکیب بسیاری از پیام ها در یک نمایشگر است. مخلوط گل رز صورتی و سبز می تواند نمادی از نجابت و هارمونی باشد که می تواند یک هدیه عالی برای نشان دادن عشق و محبت به یک خانواده یا یک دوست مهربان باشد. مخلوط کردن گلهای قرمز و عاج می تواند به معنای عشق شما شدید و با سلیقه باشد. ارسال پیام از طریق معانی رنگ گل رز روشی فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن احساسات واقعی شماست. هنگامی که تصمیم گرفتید پیامی را که می خواهید ارسال کنید ، منتقل کنید ، چند عنصر دیگر که در دسته گل رز یا انتخاب گل شما نقش دارند را در نظر بگیرید. چند گزینه شامل دادن تک گل رز یا ده ها گل رز ، یک گل سرخ بلند یا یک گل سرخ کوچک است! سنت های گل رز رایج و معانی آنها را در زیر جستجو کنید تا بتوانید یک نوع هدیه را انتخاب کنید که پیام شما را تعریف کند!


یک دوز رز

ده ها گل سرخ به طور سنتی پیامی از عشق و سپاسگزاری را می فرستند. از آنجایی که اهمیت یک دوجین گل بیشتر رواج یافته است ، در هر مناسبت به عنوان استاندارد گل آرایی تبدیل شده است. هنگام دادن یک دوجین گل سرخ پیام خود را "من مال من" یا "دوستت دارم" می رسانید.

Rose Shimmer a perfect blend of elegance and durability, cut roses, floristry roses, peach ecuadorian rose


دو دوز گل رز

با دو برابر تعداد گلهای رز از یک عدد سنتی ، یک دسته گل از دوجین گل رز معنای آن را دو برابر می کند! دوازده گل رز به عنوان یک هدیه عاشقانه می گویند "من متعلق به شما هستم". برای موارد دیگر ، دوهزار گل سرخ بر عجیب بودن هدیه می افزایند.


گل سرخ بلند

گل سرخ های بلند دارای معنی عمیق هستند و اغلب مطلوب ترین و ارزشمندترین نوع گل رز هستند. دسته ای از گلهای ساقه بلند حاکی است ، "من همیشه تو را به یاد خواهم آورد." یک گل سرخ بلند و ساقه تنها پیامی از سادگی به شما می دهد ، مانند "من شما را عمیقا دوست دارم."


Petite Roses

گلهای ریزه اندام به دلیل شکوفه های مینیاتوری خود شناخته شده اند ، اما اندازه کوچکتر آنها اهمیت و تأثیر آنها را کم نمی کند. گل سرخ گل سرخ همچنین به عنوان گلهای "شیرین" معروف است. همانطور که از نام آنها پیداست ، این گلهای رز نمادی از محبت است که برای یک دلبر مناسب است. گل سرخ ریزه نیز مقرون به صرفه تر است و برای طول عمر می توان آنرا برداشت و هرس کرد.


 


اکنون که با معانی رنگ گل و سنت های گل رز رایج آشنا شدید می توانید یک جفت مکمل از انتخاب خود پیدا کنید. این که آیا شما در حال ایجاد یک دسته گل برای یک دوست هستید یا شخص خاصی را با تعبیر رنگ گل سرخ کرده این کار را انجام می دهد ، حتماً پیام را دریافت خواهید کرد. برای الهام بخشیدن بیشتر ، تمام دسته های گل رز ما را اکتشاف کنید و چیز خاصی را برای شخصی که مایل به تحت تاثیر قرار دادن است پیدا کنید.

گل سرخ یکی دیگر از گلهای گل سرخ بسیار زیبا و بزرگ با اشاره به ظاهر گل رز و ترکیبی جذاب از رنگ ها است. گلهای آن به رنگ صورتی هلو و صورتی به رنگ زرد در مرکز آمده است. چنین ترکیب رنگی جلوه ای شبیه به خود ایجاد می کند ، تقریباً به نظر می رسد که گل رز با یک نور نرم لرزان می درخشد. یک آرایه نیمه غیر رسمی گلبرگهای خفه دار و یک فنجان بلند یکی دیگر از ویژگی های برتر گل رز است که باعث می شود کمی شبیه گل رز بشود. بنابراین اگر در جستجوی نشانگر متوقف کردن گل رز هستید که قادر به تحمل همه چیزهایی است که زندگی در آن تحمل می کند ، رز شیمر یک انتخاب عالی است.

Rose Shimmer a perfect blend of elegance and durability, peach garden roses, roses with countless petals


توصیف همراه با جزئیات

گل سرخ قابل ملاحظه ای با دوام با نگاه گل رز که در تمام طول سال در دسترس است. جوانه های هلو ماهی قزل آلا زیبا با گل سرخ شده و دارای مراکز کاملاً شفاف و زیبا. مانند هر گل رز اکوادوریایی ، روی ساقه بسیار طولانی ، راست ، سفت و سختی دیده می شود و تقریباً هیچ خار ندارد ، که برای تهیه گل ها مفید است.شباهت گلهای باغ

هر شکوفه کاملاً پر از گلبرگهای مرتب است که گلهای مرکزی آن پرتاب شده است. شکوفه های بزرگ آن به دلیل ترکیب رنگ و تعدیل جزئی روی گلبرگ ها کاملاً بیانیه است. به دلیل شمارش گلبرگهای زیاد ، گل رز می تواند جایگزین مناسبی برای گلهای رز باشد. گرچه شکل ظاهری آن تا حدودی متفاوت با فرم جام مشخص است و نه شکل گنبدی که در گلهای باغ دیده می شود.

مراقبت آسان

مراقبت از این گل سرخ بسیار آسان است. کافی است ابتدا ساقه های آن را صاف کرده و بلافاصله در آب تمیز قرار دهید. اگر به طور مستقیم از عمده فروش خریداری می شود ، 10 تا 12 روز طول عمر گلدان را پیش بینی کنید.


ماندگاری گل ها

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد