گل های لاکچری - آرشیو 1399/2

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 8400
» بازديد ديروز : 276
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 8676
» بازديد سال : 8399
» بازديد کل : 9360
» اعضا : 0
» مطالب : 20

اصول طراحی کاتالوگ تبلیغاتی


تاریخ انتشار پست : 1399/2/31 بازدید : 46

اصول طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

نخستین اصول طراحی کاتالوگ تبلیغاتی: شناسایی مخاطبان مورد هدف تبلیغ می باشد. چرا که چشم انداز عمیقی می طلبد که با درک و آگاهی از سلایق و خواست های آن قشر ، بتوانیم محتوا و تصاویر مناسبی را در کاتالوگ خود به نمایش بگذاریم. در نظر گرفتن این نکته که قشر مشتریان شما شامل افراد جوان یا میانسال یا هر دو باشد، مسلما در طراحی کاتالوگ شما و اینکه چه متنی قرار دهید و طراحی گرافیک آن به چه شکل باشد و تصاویر و عکس ها چگونه انتخاب شود، موثر است.


مسلما برای قشر جوان باید طراحی مدرن و جوان پسند باشد و تنوع زیادی را در برگیرد. برای قشر میانسال سبک کلاسیک بسیار موثر تر است. چنانچه هر دو این گروه را شامل شود می بایست به گونه ای طراحی و مطالب و تصاویر خود را انتخاب نماییم که فراگیر هر دو گروه باشد.


 دومین اصول طراحی : داشتن عکس هایی فوق العاده در نمای بزرگ از کالا یا محصول می باشد. تاثیری که یک عکس با کیفیت و شکیل در نمای بزرگ بر روی مخاطب می گذارد، شاید با هزاران جمله قوی برابری کند و یا حتی هزاران جمله هم نتواند آن تاثیر را داشته باشد. اگر برای کاتالوگ خود می خواهید از تصاویر آماده موجود در اینترنت استفاده کنید، می بایست ذکر کنم کیفیت هرچند بالایی که شما از عکس موجود تماشا می کنید، با کیفیت خروجی در چاپ برابر نخواهد بود.  تنها حالتی که کیفیت خروجی چاپ با کیفیت عکس مورد نظر برابر می شود، گرفتن عکاسی صنعتی از کالا یا محصول می باشد که در این صورت نه تنها عکس با کیفیتی هنگام چاپ خواهید داشت، بلکه عکس منحصر به فرد و بی همتای شما زبانزد خواهد شد که تکراری برایش وجود ندارد.


سومین اصول طراحی: مربوط به بخش طراحی و گرافیک و ایده پردازی آن است که چطور با بازی با رنگ ها و هارمونی و حتی تضاد در آن، ترکیبی بی نظیر و چشم نواز را خلق کند که به محض تماشا شدن ، نگاه مشتری را بر روی خود نگه دارد. طراحی جلد اولین قسمتی است که از کاتالوگ شما به چشم می خورد، از این رو دقت ویژه ای برای طراحی جلد می بایست در نظر گرفت.  پتانسیل خلاقیت و ایده پردازی یکی از ارکان مهمی است که طراح می بایست به طور ذاتی داشته باشد. شرکت تبلیغاتی طرح گندم با تیمی خلاق و مبتکر با ایده هایی نوین، افتخار طراحی کاتالوگ تبلیغاتی بسیاری از سازمان ها و شرکت های این سرزمین را در پرونده کاری خود دارد.


 چهارمین اصول  طراحی: طراحی یکپارچگی و نظم میان صفحه آرایی موجود در هر برگه کاتالوگ می باشد. اینکه نوشته ها و عناوین و تصاویر و طرح ها و رنگ ها از طرح صفحه جلد گرفته تا یکایک صفحات دیگر می بایست علاوه بر نظم و هماهنگی، هارمونی رعایت شود و ذهن مخاطب را سوئیچ نکند و به گونه ای طراحی شود که تمایل مخاطب به خواندن ادامه مطلب را جلب کند .


پنجمین اصول طراحی : نوشتن متنی جذاب و واقعی از کالا یا خدمتتان می باشد که می بایست مختصر مفید و حقیقی باشد. چرا که تنها با صداقت در بیان می توانید حس خوبی در مشتری مورد نظر ایجاد کنید که تبدیل به مشتری وفادار شما شود.سبک مینی مال Minimal در طراحی کاتالوگ

ساده بودن طرح در این سبک از ارکان اصلی مینی مال می‌باشد سبکی کاملاً ساده (حذف اشکال‌ها و متون اضافه) در این نوع طراحی کالا یا خدمات بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و فوکوس اصلی روی محصول یا خدمات می‌باشد. پیشنهاد می‌شود اگر محصول یا خدمات جدیدی برای معرفی دارید از این نوع سبک استفاده نمایید. در این طرح باید مخاطب ۸۰% تا۱۰۰% اطلاعات لازم را از طرح نهایی را به ذهن انتقال دهد. قبل از طراحی بهتر است این سؤال را از خود بپرسید اگر مخاطب طرح شما رو مشاهده کرد چقدر برای او قابل‌ فهم است؟ اطلاعات محصول را با چه خلاقیتی به ذهن کاربر منتقل می‌کنید؟ خلاقیت و تجربه طراح در سبک مینی مال می‌تواند بسیار تأثیر گذار باشد و در اوج سادگی محصولات را می‌توان به زیباترین شکل به مخاطبین ارائه کرد. این نکته را به خاطر بسپارید که توازن، هارمونی رنگ و ترکیب ساختار بسیار پراهمیت است. نظم در جایگذاری تصاویر و عناوین می‌تواند برجذب مخاطب تأثیر گذار می‌باشد و می‌تواند به‌ راحتی مخاطب را در شناخت بهتر محصول راهنمایی کند. استفاده از فضای سفید یا رنگ‌ سازمانی می‌تواند بر طرح کاتالوگ و بروشور تأثیر  گذار باشد و بهتر است با طراح کاتالوگ مشورت کنید و برای فضاهای خالی تصمیم‌ گیری کنید که طرح پس‌ زمینه سفید باشد یا اینکه از رنگ‌ سازمانی استفاده نمایید. توصیه می‌شود در این سبک مینی مال از رنگ‌ بندی گوناگون استفاده نکنید چراکه استفاده از رنگ‌های زیاد می‌تواند ذهن مخاطب را مشغول کند و نتواند با محصول شما ارتباط بگیرد.

دسته : ,
برچست ها :

عکاسی صنعتی


تاریخ انتشار پست : 1399/2/31 بازدید : 43

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی علاوه بر اینکه باید ویژگی های عکاسی تبلیغاتی را داشته باشد باید بتواند بیننده را به شوق برساند. در این رشته از عکاسی، صنعت و کارخانه و ماشین ها و فرآورده های صنعتی موضوع عکاسی صنعتی است. مفهوم عکاسی صنعتی، عکسبرداری از تجهیزات، محصولات، ماشین آلات و گاهی اوقات کارگران و مقامات شرکت است. با این حال اغلب اوقات موضوع اصلی ماشین آلات و تجهیزات بزرگ مانند ترانسفورماتور، ترمینال گاز یا سد آب است. می توان گفت Industrial Photogaphy یک زبان قابل فهم برای افراد در سنین مختلف است.عکاسی صنعتی در کارخانه، به علت فضای گسترده و منابع نوری گوناگون و فرآورده ها و اشیایی با درخشش های متفاوت، کاری ظریف و دقیق است.نورهای مختلف هر یک از نظر حرارت نوری متفاوت است و طبعا رنگ آنها هم متفاوت خواهد بود.نا دیده گرفتن این گوناگونی و عدم کنترل عکاسی بر اوضاع، بر کیفیت عکس؛ در عکاسی صنعتی اثر خواهد گذاشت.نخستین گام در عکاسی حرفه ای صنعتی از یک کارخانه، بازدید از آن و شنیدن توضیحات مدیر فنی است.چه بسا آنچه در نظر اول به چشم ما جذاب می آید و فکر می کنیم حتما باید در عکس صنعتی نمایش داده شود، از نظر صاحب کار زائد و مضر باشد. و منابع نور طبیعی و مصنوعی را شناسایی و کنترل نمود.مثلا اگر پنجره ها در مقابل دوربین قرار گرفته و تصویر ضد نور (سیاه) می شود، در صورت امکان باید آن را پوشاند؛ یا عکاسی را به شب موکول کرد.عکاسی صنعتی (Industrial Photogaphy) : می توان گفت یکی از اصلی ترین رقابت در دنیای صنعت و تجارت، عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی می باشد. با رشد و توسعه جامعه و ورود به دنیای مجازی در زندگی افراد جامعه گرایش افراد به عکاسی صنعتی  افزایش داده شده و رو به رشد است.

 

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی به بخشی از حرفه عکاسی گفته می شود که به عکسبرداری از محصولات اتلاق می شود. عکاسی تبلیغاتی اصولا و اکثرا در فضای بسته که قابل نورپردازی مصنوعی است انجام می شود. یک عکس تبلیغاتی موفق عکسی می باشد که اندازه، جنس، و رنگ محصول با چیزی که در عکس دیده می شود همخوانی کامل داشته و هیچ گونه تفاوتی نداشته باشند، یعنی بیننده عکس تنها با دیدن عکس بتواند تمامی مشخصات ظاهری محصول، از قبیل جنس آن نرمی و سفتی آن بافت آن و ... را تشخیص دهد و البته همزمان بحث دیگری نیز توسط عکاس رعایت شده باشد و آن جذابیت عکس تبلیغاتی می باشد، به طور کلی به این صورت می توان تعریف کرد که یک عکاس حرفه ای به صورتی از محصول شما عکسبرداری می کند که مخاطب شما با دیدن عکس اطلاعات صحیحی دریافت می کند، اما همزمان مجذوب عکس شده و به سمت آن تمایل پیدا می کند. اصول صداقت و جذابیت هر دو رعایت می شوند و اگر عکاس، از علم و تجربه کافی برخوردار نباشد و برای جذاب تر کردن عکس اصول صداقت را زیر پا بگذارد و یا بالعکس، جهت رعایت جانب صداقت از جذابیت عکس تبلیغاتی شما بکاهد، در هر دو صورت شما متضرر خواهید شد و مخاطبینتان را از دست می دهید.


از مهمترین مباحث در امر عکاسی تبلیغاتی، مبحث نور و نورپردازی می باشد، برای انجام یک پروژه عکاسی تبلیغاتی موفق علاوه بر کلیه تجهیزات عکاسی، احتیاج به تجهیزات بسیار پیشرفته جهت کنترل نور می باشد، همچنین لنزهای بسیار مختلف جهت عکس برداری از محصولات با متریال مختلف از ضروریات عکاسی تبلیغاتی است.


به طور کلی می توان عکاسی تبلیغاتی را به بخش های متفاوتی تقسیم کرد، به عنوان مثال:


 عکاسی زمینه سفید: در این نوع عکاسی تبلیغاتی، محصول تبلیغاتی به صورت تکی و بدون هیچ دیزاینی در کادر قرار می گیرد و می توان گفت در این نوع عکاسی مبحث نور بسیار تاثیر گذار می باشد.


عکاسی دکوراتیو: در این نوع از عکاسی تبلیغاتی محصول تبلیغاتی به همراه عناصر دیگری، کاملا دیزان شده و در کادر قرار می گیرند. در این نوع از عکاسی، مبحث دیذاین تاثیر زیادی بر کیفیت نتیجه نهایی دارد.


عکاسی تبلیغاتی فوتومونتاژ: به نوعی از عکاسی گفته می شود که عناصر داخل کادر توسط نرم افزارهای ویرایشی در کنار هم قرار می گیرند، به این صورت که از عناصر مختلف در جاهای مختلف عکسبرداری می شود و در نهایت به وسیله نرم افزار ویرایش می شود. در این نوع عکاسی، تسلط به نرم افزارهای مربوطه تاثیر زیادی بر نتیجه خواهد داشت.


عکاسی تبلیغاتی ماکرو: جهت عکاسی از جواهر آلات، سنگهای قیمتی، ساعت و به طور کلی هر محصولی که نیاز به نشان دادن جزئیات آن باشد از عکاسی مایکرو استفاده می شود، در عکاسی مایکرو هم استفاده از لنزهای تخصصی و خاص از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


عکاسی تبلیغاتی مبحث بسیار تخصصی و خاصی می باشد که انجام آن تنها از متخصصان با سابقه ساخته است، در همین راستا گروه طرح گندم آماده ارائه کلیه خدمات عکاسی تبلیغاتی و همچنین فیلم برداری تبلیغاتی به شما عزیزان می باشد. عکاسان مجموعه طرح گندم دارای مدرک دکتری عکاسی از دانشگاه ملی ایتالیا بوده و همچنین با داشتن گواهینامه های تخصصی در زمینه عکاسی و ویرایش عکس از کشور های جمهوری چک، استرالیا، ایتالیا و همچنین گواهینامه عکاسی از کالج ملی گرجستان هستند. سالها سابقه همکاری با برندهای مطرح داخلی و همچنین اروپایی، از افتخارات تیم طرح گندم می باشد.


عکاسی تبلیغاتی حرفه ای

عکاسی تبلیغاتی حرفه ای واژه ایست که به صورت اشتباه در میان عموم مردم رایج شده، عکاسی تبلیغاتی از جواهرات ، عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی ، عکاسی تبلیغاتی لباس و به طور کلی عکاسی تبلیغاتی از هرچیزی که شما به آن فکر کنید نمی تواند غیر حرفه ای باشد، زیرا عکاسی تبلیغاتی نیاز به سابقه و دانش زیادی دارد که لاجرم باعث حرفه ای شدن عکاس مربوطه می شود. اگر عکاس اشراف و سابقه کافی در کار خود نداشته باشد، نمی تواند عکاسی تبلیغاتی انجام دهد، اما مطمعنا عکاسان تبلیغاتی نسبت به سابقه و دانش خود در رده های مختلف قرار می گیرند. به عنوان مثال یک عکاس تبلیغاتی حرفه ای می داند برای عکاسی تبلیغاتی از جواهرات و یا عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی و یا عکاسی تبلیغاتی لباس باید از کدام تجهیزات خود استفاده کند و البته به دلیل قیمت بسیار بالای تجهیزات عکاسی متاسفانه شرایط استفاده از آنها برای تمام عکاسان میسر نمی باشد. برای مثال در عکاسی تبلیغاتی از جواهرات نیاز به دقت خیلی زیاد به جزئیات می باشد، برای داشتن یک عکس خوب از جواهرات نیاز است که تراش سنگ و همچنین بازتاب نور در آن و بسیاری جزئیات دیگر به خوبی به تصویر کشیده شود و برای گرفتن چنین عکسی نیاز به تجهیزات خاص و گران قیمتی می باشد. علاوه بر داشتن تجهیزات داشتن تجربه زیاد و تسلط عکاس به تئوری و تکنیک عکاسی امریست ضروری.

در مثال دیگر می توان به عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی اشاره کرد، برای داشتن یک عکس تبلیغاتی از مواد غذایی، عکاس باید دارای تجربه و تخصص در چیدمان یا دیزاین کادر داشته باشد، عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی همچنین نیازمند اشراف کامل عکاس به نرم افزارهای ویرایشی و گرافیکی می باشد، اما به طور کلی عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی بدون حضور یک عکاس با ذوق و هنرمند و البته تجهیزات فوق تخصصی عکاسی و نورپردازی امکان پذیر نمی باشد. به طور مثال یکی از تجهیزات واجب در عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی دستگاه کلوین سنج یا کلوین متر می باشد، یک عکاس حرفه ای دانش استفاده از این دستگاه را دارد و زمانی که بتواند به درستی از آن استفاده کند، شاهد یک عکس تبلیغاتی از مواد غذایی می باشید که موفق عمل کرده و پروژه تبلیغاتی شما را به ثمر می رساند.

عکاسی تبلیغاتی لباس بحث بسیار گسترده تری دارد به این دلیل که اگر کارفرمای پروژه تمایل به استفاده از مدل داشته باشد، داشتن یک عنصر زنده در کادر، شرایط عکاسی را کاملا تغییر می دهد. در عکاسی تبلیغاتی لباس ، فقط و فقط یک عکاس تبلیغاتی حرفه ای که دارای سابقه و دانش بسیار باشد می تواند پروژه موفقی داشته باشد. عکاسی تبلیغاتی  لباس نیاز دانش عکاس حتی از آناتومی بدن نیز می باشد، به همین دلیل و دلایل بسیار دیگر، پروژه های عکاسی تبلیغاتی اگر به یک عکاس متخصص سپرده نشود، با شکست مواجه می شوند.

گروه طرح گندم در تمام زمینه های عکاسی تبلیغاتی حرفه ای از جمله عکاسی تبلیغاتی از جواهرات ، عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی ، عکاسی تبلیغاتی لباس و دیگر زمینه های تبلیغاتی با داشتن کادری مجرب و حرفه ای به شما یاری می رساند. عکاسان گروه طرح گندم با داشتن تحصیلات عالیه در کشور ایتالیا و سابقه همکاری با معتبرترین برندهای اروپایی و همچنین داخلی ، موفقیت پروژه عکاسی شما را تضمین می کنند.


نکات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

 نکات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بسته به نوع عکاسی شما به دو بخش مجزای نکات عکاسی تبلیغاتی و نکات عکاسی صنعتی مطرح می گردد. نکات عکاسی صنعتی را در سه مورد عمده می توان تقسیم بندی کرد؛ نخستین گام در عکاسی صنعتی مشاوره با مدیر فنی خط تولید می باشد که تعیین می کند چه چیزهایی باید در عکس نشان داده شود و چه قسمت هایی را مجاز نمی باشیم که عکسبرداری صنعتی کنیم. چرا که شاید برای عکاس تصویر قسمت هایی از خط تولید جذاب باشد که از نظر صاحب کار زائد و بی اهمیت باشد. پیشنهاد می شود قبل از شروع عکاسی از محیط مورد نظر بازدید کنید و اگر قرار است تغییری حاصل شود، مثلا درخواست کنید که ماشین‌آلات تمیز باشند و لکه‌های روغن یا گریس بر روی آن‌ها نمانده باشد و یا مانند اینکه تعمیراتی صورت گیرد و یا قسمت هایی رنگ زده شود، حتما توصیه کنید که قبل از انجام عکاسی اصلی ، موارد ذکر شده برطرف گردند. ضمنا عکسبرداری به صورت امتحانی در وهله ی اول برای اینکه از مواردی در تاثیر نور،ابعاد ، کیفیت تصویر و غیره آگاه می کند، اقدام مناسبی می باشد. دومین نکته در عکاسی صنعتی وجود نورهای متفاوت با حرارت مختلف می باشد.می بایست روشنی نور را با دقت لازم اندازه گیری کنید و استفاده از نورهای موجود در محیط صنعتی جزئی از هنر عکاس می باشد که چکار کند تا نور از حسگر تصویر دیجیتال یا فیلم تجاوز نکند. اگر تصویر مورد نظر در فضای باز قرار داشت از نور طبیعی خورشید استفاده می کنیم.چنانچه از داخل سوله های کارخانه ها عکس برداری می شود،به هنگام روز نورهای متفاوتی کیفیت عکسمان را تحت شعاع قرار خواهد داد ، می توان با پوشاندن قسمت های نورگیر و تنظیم کنتراست به وضعیت دلخواه رسید. چنانچه محیط مورد نظر یک کارگاه کوچک باشد، بهتر است در شب و با ایجاد نور مصنوعی در محیط، نورپردازی انجام گیرد تا به کیفیت مورد نظرمان در عکس برسیم. سومین نکته عکاسی صنعتی  ابعاد، زاویه، چیدمان و جهتی است که عکسبرداری با توجه به آن انجام می گیرد.در نظر داشته باشید برای محصولات صنعتی در صورت کوچک بودن بهتر است در استدیو و با نورپردازی کامل عکاسی نمود. ضمنا توجه داشته باشید دستگاه ها و ماشین ها در کارخانه ها به صورت خطی کار می کنند و تنظیم عکسبرداری اگر مستقیم و خطی نباشد و کادر دوربین کج باشد، تصاویری که از ماشین آلات گرفته می شود، غیر طبیعی جلوه خواهد کرد. از این رو در تجهیزات خود می بایست از سه پایه استفاده کنیم و اگر سه پایه نداشتیم می بایست از مکانی که دوربین در آن قرار میگیرد و ثابت بودن و عدم لرزش آن اطمینان حاصل کنیم. ذکر این نکته بی اندازه ضروری است، اگر قرار است افرادی در کادر عکس باشند، الزاما می بایست لوازم تجهیزات فردی را در اختیار داشته باشند و متناسب با نوع کار کلاه ایمنی ، دستکش ، کفش ایمنی را پوشیده باشند و یا اگر لباس مخصوص نیاز دارد حتما به تن کرده باشند. مهمترین مورد در نکات عکاسی تبلیغاتی ایده پردازی در نحوه ی نمایش محصول می باشد. طرز قرارگیری محصولات کنار یکدیگر ، پس زمینه ای که برای محصول در نظر می گیریم ، بی اندازه تاثیرگذار است. باید در نظر داشت هدف اصلی ما از عکاسی تبلیغاتی ، معرفی فرآورده و تاکید بر ویژگی های برجسته ی آن است به گونه ای که توجه بیننده را در یک لحظه جلب کند. با ایجاد جاذبه ی بصری، نتیجه ی دلخواه ما ایجاد انگیزه ی شخص برای استفاده از فرآورده ی مورد نظر می باشد. مجموعه طرح گندم با تجهیزاتی پیشرفته و تیم عکاسی حرفه ای ، با رعایت تمامی استانداردها، با چیدمانی ویژه و پیاده کردن تکنیک هایی خاص،تصویری ماندگار را از محصول صنعتی و یا خط تولید شما ارائه خواهند کرد.


استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

استدیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی طرح گندم با پیشینه ای درخشان، تصاویری برجسته و ماندگار از کالا یا محصولات شما را در ذهن مشتریانتان ترسیم می کند. استدیو عکاسی صنعتی طرح گندم با تیمی خبره و متخصص،با دارا بودن تجهیزاتی پیشرفته ،عکاسی از محصولات کوچک با پس زمینه ی تک رنگ که قابل استفاده در وب سایت ، کاتالوگ ، بسته بندی ، نوشیدنی و غیره می باشد و همینطور عکاسی از محصولات متوسط با پس زمینه ی تک رنگ تا 80 سانتی متر که قابل استفاده در وب سایت ، کاتالوگ و مواردی از این قبیل می شود و علاوه بر این ابعاد، عکاسی از محصولات بزرگ بیش از 80 سانت با پس زمینه ی تک رنگ (استیل و شیشه) مطابق سلیقه ی دلخواهتان ارائه خواهد شد. در استودیو عکاسی تبلیغاتی این مجموعه به ظریف ترین نکات مانند پس زمینه ، چینش کالایا محصول شما، شناسایی قشر مخاطبانی که قرار است تحت تاثیر عکس قرار گیرند، تاثیر روانشناسی رنگ ها بر ذهن افراد، هارمونی و تضاد رنگ ها دقت می کند و تاثیر یکایک این عوامل را بر روی خروجی عکس شما در نظر می گیرد.این مجموعه از محصولات کوچک ،براق ، شیشه ای مانند طلا و جواهر،ساعت،لوازم آرایشی با ظرافتی بی نظیر و جلوه ای چشمگیر عکاسی می کند که نمونه برند هایی که افتخار همکاری با آنان را داشتیم، در ادامه پیشکش تماشای شما خواهد شد. در آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی طرح گندم ، عکاسی از فلزات و استیل براق یا مات مانند سینی،قابلمه،شیرآلات و وسایل آشپزخانه را با چیدمانی دلپسند و چشم نواز تقدیم حضورتان می گردد.برای پروژه های معماری،مجتمع های مسکونی، تجاری واداری که در نظر دارید، استدیو عکاسی صنعتی این مجموعه با رعایت تمامی استاندارد ها و کنتراست نور و زوایای دلخواهتان تصویری مهندسی و شکیل از هر قسمت از پروژه ی شما خلق می کند.در آتلیه عکاسی تبلیغاتی این مجموعه از مواد غذایی،کیک و شیرینی،فست فود،غذای ایرانی و مواردی از این دست با جلوه ای ویژه عکسبرداری می شود که البته لازم به ذکر است هزینه ی دکور و طراحی صحنه جدا دریافت می گردد.


عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فوری

عکاسی صنعتی فوری زمانی ارزش خود را حفظ می کند که در درجه اول با حفظ کیفیتی مطلوب بتوان عکاسی را انجام داد. عکاسی تبلیغاتی فوری با وجود آتلیه عکاسی تبلیغاتی امکان پذیر است که کادری خبره با دارا بودن تجهیزات مدرن با ارائه کیفیتی مطلوب، عکس مورد نظرتان را در کسری از زمان تحویل شما دهد. مدرن بودن دوربین عکاسی، زاویه ی عکسبرداری، تنظیم شدت کنتراست و نور محیط و مدل چیدمان محصول مورد نظر تاثیر قابل ملاحظه ای بر روی کیفیت خروجی عکس می گذارد. در نظر داشته باشید در کارگاه های کوچک بهتر است از نور مصنوعی استفاده کنیم. برای تصویر برداری از قسمت های که در فضای باز قرار دارند، بهتر است از نور طبیعی خورشیدی بهره گیریم. برای محصولات کوچک صنعتی پیشنهاد می دهیم، در استودیو عکاسی این مجموعه، عکسبرداری انجام شود. در کارگاه های بزرگتر می توانید به دلیل وجود منابع نوری متفاوت با حرارت های مختلف، نور گیر ها را مسدود کنید، و یا به هنگام شب عکسبرداری را انجام دهید. چنانچه در پی عکاسی تبلیغاتی فوری هستید، این مجموعه در اسرع وقت با کیفیتی قابل قبول و با هزینه ای مقرون به صرفه هر گونه عکس تبلیغاتی از محصول یا فضای مورد نظر دلخواه تان را تقدیم حضور تان می کند. در صورتی که نیاز به عکاسی از مراسم، همایش، سمینار و نمایشگاه ها در پروژه های کاری خود دارید، تیم عکاسی این مجموعه می تواند به طور روزانه همراه شما از تصاویر مورد نیازتان با زاویه ای مناسب و کیفیتی مطلوب، عکسبرداری تان را انجام دهد. عکسبرداری از رستوران، هتل، مجتمع های ورزشی و تفریحی، با جلوه ی بصری ویژه انجام می گیرد. عکاسی پانوراما و ساخت تور مجازی در بهترین زمان ممکن قابل ارائه خواهد بود. عکاسی هوایی یکی از تخصص های بالفعل این مجموعه می باشد که با هلی شات 10 مین فریم خدمتتان ارائه می گردد. این مجموعه با تیمی چیره دست، تمامی سفارشات شما را در حیطه ی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در اسرع وقت تقدیم شما بزرگواران می کند.


دسته : ,
برچست ها :

جعبه گل های زیبا


تاریخ انتشار پست : 1399/2/31 بازدید : 45

جعبه گل | خرید باکس گل

جعبه گل بهترین هدیه از سال‌های قدیم تاکنون بوده است. گلفروشی آنلاین گندم Vip مرغوب‌ترین و بهترین مدل‌های باکس های 2020 را برای شما گل آرایی نموده است. بر اساس کیفیت و مراسم‌ها انواع متنوعی از باکس شیشه‌ای و لوکس و باکس گل رز را آماده کرده‌ایم.


سفارش باکس گل رز

این روزها یکی از ایده های خلاقانه و آسان برای تهیه هدیه لوکس و زیبا سفارش باکس گل رز است که می تواند احساس شعف بی نظیری را در طرف مقابل تان به وجود آورد. همان طور که می دانید هر گلی معنای زیبایی در پس خود دارد، پس با آرایش زیبای جعبه گل رز و انتخاب تعداد مناسب گل رز، شیک ترین هدیه خاطره انگیز را آماده کنید.


جعبه های پر از گل رز بهترین و مناسب ترین هدیه برای زوج های جوان در دوران نامزدی یا سالگردهای ازدواج هستند. شما با انتخاب خلاقانه یک جعبه گل رز می توانید به همسرتان یادآوری کنید که هیچ گاه بهترین انتخاب زندگیتان را فراموش نمی کنید.


 می توانید ایده ای جذاب برای سالگرد ازدواج طراحی کنید، مثلا تعداد گل ها را نمادی برای تعداد سال های زندگی مشترک قرار دهید. باکس های شیشه ای هم ایده های بی نظیری برای به نمایش گذاشتن گل های رز هستند و جلوه رویایی به آن می بخشند.


می توانید در داخل جعبه گل رز یک هدیه جذاب مانند شکلات یا عطر قرار دهید، بانوان عاشق چنین سوپرایزهایی هستند. مسلما هدیه بسیار جالبی خواهد بود.


همیشه وقتی دوست یا نامزدتان شما را به تولدش دعوت می کند برای تهیه هدیه مناسب دچار سردرگمی می شوید ایده جعبه گل رز با طراحی سال تولد و یا اسم مخاطب تان، هدیه جذابی را به وجود می آورد.


باکس گل رز را چطور سفارش دهیم؟

حالا می رسیم به اینکه چطور این هدیه حیرت برانگیز را آماده کنیم. گل فروشی اینترنتی گندم VIP بهترین نمونه های باکس گل رز با طراحی قلب ، حرف اول اسم و یا هر ایده ای که شما بدهید، در اسرع وقت آماده می کند و هدیه شما را به عزیزانتان می رساند.


یادتان باشد علاوه بر رنگ و بوی گل که یادآور خاطرات است، تعداد شاخه های گل هم می تواند پیامی مخفی به گیرنده برساند و می توانید احساس تان را این گونه انتقال دهید.


این امکان برای افراد خوش سلیقه فراهم نمونده ایم تا بتوانند قبل از خرید جعبه گل ، رنگ و ظاهر باکس به همراه گل‌های داخل جعبه را به صورت سفارشی انتخاب نمایید، همچنین می‌توانید حس و عشق خود را در جمله‌ای خاص روی کارت پستال گل به عزیزان خود منتقل کنید.


باکس گل حروف

همانطور که اشاره کردیم جعبه گل در انواع مختلفی موجود میباشد شما میتوانید با مراجعه به صفحه باکس گل حروف  و یا در محصولات زیربرخی از نمونه کارهای ما را مشاهده کنید ، همچنین برای طراحی باکس سفارشی خود با ما در تماس باشید  ، همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی و ارسال مینماید.


باکس گل شیشه ای

این نوع باکس از لحاظ بصری یکی از لوکس ترین طراحی های موجود در گندم وی آی پی میباشد که بیشتر با نام باکس گل شیشه ای لاکچری نیز شناخته میشود ، همچنین میتوان این محصول را به عنوان  یکی از محصولات پرسفارش نام برد ، جنس این باکس ها از پلکسی گلاس شفاف است.


در محصولات زیر شما میتوانید نمونه های مختلفی  از باکس های شیشه ای  را مشاهده فرمایید.


باکس گل رز

باکس گل رز قرمز نه تنها در ایران بلکه در کل جهان از شهرت خاصی برخوردار است ، این جعبه گل از لحاظ عاطفی حس فراموش نشدنی را به مخاطب شما میرساند ، این باکس در انواع و طرح های مختلفی در گندم وی آی پی موجود میباشد و یکی از پرفروش ترین باکس  ها در جهان میباشد.


شما میتوانید این باکس را به صورت گروهی ( دسته ای از گل رزها) و یا به صورت تکی (گل رز جاودان ) در رنگ های متنوع  سفارش دهید ، در زیر میتوانید انواع طراحی های مختلف باکس  رز را مشاهده فرمایید.


باکس گل تولد

مطمئنا گل می تواند یک هدیه ی بی نظیر برای عزیزانمان در روز تولدشان باشد ، شما میتوانید با سفارش این باکس و همچنین نوشته ای ، احساسات خود را به بهترین نحو برای عزیزان خود ابراز کنید و آنها را سوپرایز کنید.


گندم وی آی پی تمامی محصولات اشاره شده را  با تضمین بهترین کیفیت گل و تضمین محصول، به دست شما عزیزان میرساند تا حسی فراموش نشدنی را تجربه کنید.


راهنمای سفارش جعبه گل:

به صورت تلفنی سفارشات خود را ثبت نمایید.

می‌توانید با انتخاب هر محصول به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

هزینه حمل و نقل ارسال گل در تهران رایگان می‌باشد.

قبل سفارش می‌توانید از مشاورین فروش گل مشاوره بگیرید.

شما میتوانید برای خرید گل در انواع گوناگون به فروشگاه اینترنتی گندم وی آی پی مراجعه کرده و سفارش گل مدنظر خود را دهید و عزیزان خود را با این کار سوپرایز کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش گل شما را ثبت و ارسال می نمایند.


برای سوپرایز کردن عزیزان خود همیشه باید نکاتی را رعایت کنید ، با توجه به روش های زیر شما میتوانید به بهترین وجه یک روز عالی را برای عزیزان خود رقم بزنید.


۵ روش کلیدی مهم برای سورپرایز کردن

هرچند که اکثر افراد از غافلگیر شدن خوشحال می شوند ، اما بعضا نیز علاقه ای به سورپرایز شدن ندارند، به همین خاطر بهتر است ابتدا درمورد روحیات طرف مقابل آگاهی کافی داشته باشید، ممکن است در ان زمانی که شما تدارکات یک مهمانی را انجام داده اید شخص انرژی ای برای روبرو شدن با یک هیجان را نداشته باشد.

در انتخاب روش غافلگیری خلاقیت به خرج دهید و تا حد امکان از روش های کلیشه و تکراری استفاده نکنید ، با توجه به اینکه هر شخص به گونه ای متفاوت غافلگیر می شود. سورپرایز کردن میتواند بدون مهمان و یا جمعیت زیاد انجام شود .

از هر مناسبتی میتوان برای سورپرایز کردن استفاده کرد اما بهتر است مناسبت هایی انتخاب شود که برای فرد دارای ارزش بیشتری می باشد مانند سالگرد ازدواج و تولد.انتخاب گل کاملا به سلیقه شما و مناسبت بستگی دارد، شما میتوانید با توجه به مناسبت با خرید  دسته گل یا یک باکس مخاطب خود را سوپرایز کنید.

یکی دیگر از مسائلی که در این رابطه حائز‌ اهمیت است ، یافتن مکانی مناسب برای غافلگیر کردن شخص است ، که این مورد بنا بر سلایق و نوع سورپرایز متفاوت خواهد بود ، به طور کافی شاپ میتواند مکان مناسبی باشد.

چنانچه برایتان گرفتن یک مراسم و حضور در کنار آن شخص و سورپرایز کردن حضوری مقدور نیست ، می توان با سفارش انلاین از گل فروشی آنلاین گندم وی آی پی مخاطب خود را غافلگیر کنید .

با توجه به موارد ذکر شده انتخاب شما برای خرید گل و یا سفارش جعبه گل ارزان باز است و میتوانید در لیست محصولات زیر انواع جعبه گل در طراحی و سبک های متفاوت با قیمت های مناسب را انتخاب کنید و یا با مراجعه به صفحه خرید گل لیست بی شماری از طراحی های متفاوت را مشاهده فرمایید و یک روز فراموش نشدنی را برای عزیزان خود رقم زنید.

با سفارش باکس ها ارسال پیک در تهران رایگان می باشد. برای ارسال رایگان و خرید گل در تهران به سایت گندم وی آی پی مراجعه کنید.


دسته : ,
برچست ها :

سفارش باکس گل رز لاکچری با قیمت مناسب


تاریخ انتشار پست : 1399/2/20 بازدید : 7374

اگر به دنبال سفارش باکس گل زیبا با قیمت مناسب به صورت آنلاین هستید درست آمده اید

در زیر نمونه هایی بی نظیر از گل فروشی آنلاین گندم VIP را برای شما آماده کرده ایم که امید است مورد رضایت شما باشد.

باکس گل ها در طرح ها و رنگ های متنوعی موجود هستند یکی از لاکچری ترین باکس گل ها ، باکس گل شیشه ای است که جنس ان از پلکسی گلاس شفاف است.هیچ چیزی بهتر از یک باکس گل رز نیست ، شما میتوانید با خرید باکس گل رز در انواع طرح های متنوع یک روز بی نظیر را رقم بزنید  این باکس ها در طرح های متنوعی هستن مانند باکس گل طرح قلب که برای مشاهده همه انها حتما به سایت ما به آدرس www.gandomvip.com  مراجعه کنید.


همچنین میتوانید برای خرید گل و یا انواع دسته گل در رنگ های متنوع با قیمت های مناسب به سایت ما مراجعه کنید.


یکی از محصولات بسیار پربازدید و پر فروش ما گل رز جاودان ما است پس حتما برای مشاهده رزهای جاودان در رنگ های متنوع به سایت و قسمت رز جاودان مراجعه کنید.


باکس گل حروف

همانطور که اشاره کردیم باکس گل در انواع مختلفی موجود میباشد شما میتوانید با مراجعه به صفحه باکس گل حروف  و یا در محصولات زیربرخی از نمونه کارهای ما را مشاهده کنید ، همچنین برای طراحی باکس سفارشی خود با ما در تماس باشید  ، همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی و ارسال مینماید.


راهنمای سفارش جعبه گل:

به صورت تلفنی سفارشات خود را ثبت نمایید.

می‌توانید با انتخاب هر محصول به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

هزینه حمل و نقل ارسال گل در تهران رایگان می‌باشد.

قبل سفارش می‌توانید از مشاورین فروش گل مشاوره بگیرید.

شما میتوانید برای خرید گل در انواع گوناگون به فروشگاه اینترنتی گندم وی آی پی مراجعه کرده و سفارش گل مدنظر خود را دهید و عزیزان خود را با این کار سوپرایز کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش گل شما را ثبت و ارسال می نمایند.


دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد