تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
داکرومات
نمکدان چوبی
انواع ورق آهن
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین

گل های لاکچری - 3 نکته مهم در طراحی کاتالوگ s

گل های لاکچری - 3 نکته مهم در طراحی کاتالوگ

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 8400
» بازديد ديروز : 276
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 8676
» بازديد سال : 8399
» بازديد کل : 9360
» اعضا : 0
» مطالب : 20

3 نکته مهم در طراحی کاتالوگ


تاریخ انتشار پست : 1399/12/6 بازدید : 8

نگاه مشتری را عمیق تر کنید

کاتالوگ شما باید توالی مشخصی از اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید داشته باشد. به طور معمول ممکن است شما با اصول اولیه ، کارهایی که انجام می دهید و مکان انجام آنها شروع کنید. سپس ممکن است بگویید که چگونه این کار را انجام می دهید و مهمتر از همه ، چرا به خواننده کمک می کند. گفتن درباره وضعیت هیجان انگیز تجهیزات هنری نکته کمی دارد مگر اینکه بدانند این تجهیزات چیست. آنها باید بدانند که چه نفعی برای آنها دارد. همانطور که مرور می کنید ، اطلاعات بیشتری را در اختیار آنها قرار دهید ، مانند مشخصات شاخه یا منابع اخلاقی مواد یا توضیحات عمیق تری از فرآیندهایی که انجام می دهید.

داستان شما

اطلاعات کمی در مورد کسب و کار شما می تواند باعث ایجاد اعتماد به نفس شود ، اما در مورد درس تاریخ یا همان داستان زیاده روی نکنید. به راحتی می توانید با تمام چالش هایی که با آن روبرو هستید یا نقطه عطفی که پشت سر گذاشته اید ، خود را تحمل کنیم. آن را خوب نگه دارید شما می خواهید مردم بدانند که شما  خود تجربه دارید و در آینده برای ارائه پشتیبانی پس از فروش بسیار دور خواهید بود. داشتن یک داستان به انسانی سازی نام تجاری شما کمک می کند ، خواننده می تواند به گونه ای با آن ارتباط برقرار کند که آنها را به عنوان یک خریدار بالقوه گرم کند.

مرتبط بمانید

اگر در حال چاپ تیراژ بالا برای صرفه جویی در هزینه هستید ، می توانید  کاتالوگ را حداقل برای 12 ماه چاپ کنید ، بنابراین اگر می خواهید کاتالوگ های تجاری را با مقادیر بیشتر چاپ کنید ، از صحبت در مورد محصولات ، خدمات ، کارمندان یا تجهیزات جدید خودداری کنید. مثالی از این می تواند این باشد که بگویید شما 20 سال تجارت داشته اید ، بگویید از سال 1995 کار می کردید ، بنابراین کاتالوگ شما به این سرعت قدمت ندارد.

چاپ کاتالوگ به صورت عمده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است ، زیرا این امر باعث می شود تا از نظر چاپی به طور اصولی مقرون به صرفه تر باشد. با این حال ، این شما را محدود نمی کند. شما میتوانید خریدی با تیراژ در کمتر از 10 نسخه که ممکن است بخواهید در یک رویداد یا جلسه خاص بخواهید توزیع کنید را بعد از توزیع جامع به صورت اختصاصی با تعداد کم را پخش کنید. که شامل اطلاعات متفاوتی نیز باشد. در هر صورت شما مجبور نیستید کاتالوگ جامعی را برای پوشش دادن همه جنبه های کسب و کار تهیه کنید. استفاده از کاتالوگ های کوتاه مدت (مقدار کمتر) بسیار انعطاف پذیرتر است زیرا آنها همچنین می توانند متناسب با هدف خاصی طراحی و سفارش شوند.

 

 

برای شروع رابطه با مشتری جدید ، باید اطلاعات تماس خود را ، معمولاً در انتهای کاتالوگ وارد کنید تا آنها بدانند که چه کاری باید انجام دهند. شما ممکن است «CTA» بگویید ، بسته به صنعت شما ، "برای بحث در مورد محصولات مناسب شما تماس بگیرید" یا "امروز برای یک پیشنهاد اختصاصی در تماس باشید". 

 

برای اطلاعات بیشتر به صفحه نمونه کاتالوگ طرح گندم مراجعه کنید

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد